Uzdatnianie wody Jasło

Jesteś zainteresowany?

Zostaw swój numer, a my oddzwonimy.

Uzdatnianie wody Jasło

Uzdatnianie wody

Dla domu

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów z jakością wody pitnej – zarówno z sieci wodociągowej, jak i studni własnych. Nasze rozwiązania oferujemy klientom indywidualnym - w domach oraz mieszkaniach.

Uzdatnianie wody

Dla przemysłu

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla firm produkcyjnych, szpitali, sanatoriów, ujęć publicznych oraz spółdzielni. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania oraz sprzęt najwyższej jakości.

Serwis

Serwis

Prowadzimy serwis i renowacje systemów uzdatniania wody. Gwarantujemy fachową pomoc w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.

Przepompownie wody pitnej

Przepompownie wody pitnej

Świadczymy usługi z zakresu projektowania, budowania i utrzymania systemów pompujących wodę. Wszystko w oparciu o aktualne technologie i zgodnie z zasadami BHP.

Domowa stacja uzdatniania wody - fakt...
29.09.2020
czytaj więcej

Dobór filtrów, sposób i miejsce montażu instalacji, użytkowanie urządzeń - na każdym etapie planowania i wykorzystywania domowej stacji uzdatniania wody można popełnić wiele błędów. Mylne przekonania w tych kwestiach nie gwarantują polep...

Uzdatnianie wody Krosno
15.07.2020
czytaj więcej

Woda jest bardzo dobrym rozpuszczalnikiem dla wielu substancji, dlatego często bywa nazywana rozpuszczalnikiem uniwersalnym. Poza oczywistymi korzyściami (nasycenie związkami pochodzenia naturalnego) niesie to za sobą ryzyko przenikania do niej substancji niepożąda...

Perkoz - systemy uzdatniania wody

Woda jest podstawą istnienia każdego żywego organizmu i najcenniejszym surowcem na ziemi. Dlatego istotne jest dbanie o to, by była czysta i zdrowa. Firma PERKOZ specjalizuje się w polepszaniu jakości wody poprzez jej uzdatnianie. W ofercie mamy także dezynfekcję instalacji wodnych i studni oraz stacje uzdatniające. Proces uzdatniania wody to zmiana jej właściwości fizykochemicznych, w zależności od celu, w którym ma być użyta. Dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów możemy wodę zmiękczyć, zmineralizować lub oczyścić.

czytaj więcej

   Ciasteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności