Uzdatnianie wody Jasło

Jesteś zainteresowany?

Zostaw swój numer, a my oddzwonimy.

Uzdatnianie wody

Dla domu

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów z jakością wody pitnej – zarówno z sieci wodociągowej, jak i studni własnych. Nasze rozwiązania oferujemy klientom indywidualnym - w domach oraz mieszkaniach.

Uzdatnianie wody

Dla przemysłu

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla firm produkcyjnych, szpitali, sanatoriów, ujęć publicznych oraz spółdzielni. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania oraz sprzęt najwyższej jakości.

Serwis

Serwis

Prowadzimy serwis i renowacje systemów uzdatniania wody. Gwarantujemy fachową pomoc w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.

Przepompownie wody pitnej

Przepompownie wody pitnej

Świadczymy usługi z zakresu projektowania, budowania i utrzymania systemów pompujących wodę. Wszystko w oparciu o aktualne technologie i zgodnie z zasadami BHP.

Usuwanie siarkowodoru - nieprzyjemny...
20.05.2022
czytaj więcej

Woda o nieprzyjemnym zapachu może pojawić się zarówno jeżeli korzystamy z sieci wodociągowej, jak i własnego ujęcia. Przyczyn, które wywołują ten kłopot, może być wiele. Często jednak winowajcą jest tutaj siarkowodór. Jego obec...

Odmanganiacze i odżelaziacze
12.04.2022
czytaj więcej

Korzystając z własnego ujęcia wody, często spotykamy się z problemem przekroczonej normy zawartości manganu i żelaza w wodzie. Sprawia to, że używana przez nas woda negatywnie wpływa na instalacje wodne i różne urządzenia w gospodarstwie domowym. Obecność że...

Perkoz - systemy uzdatniania wody

Woda jest podstawą istnienia każdego żywego organizmu i najcenniejszym surowcem na ziemi. Dlatego istotne jest dbanie o to, by była czysta i zdrowa. Firma PERKOZ specjalizuje się w polepszaniu jakości wody poprzez jej uzdatnianie. W ofercie mamy także dezynfekcję instalacji wodnych i studni oraz stacje uzdatniające. Proces uzdatniania wody to zmiana jej właściwości fizykochemicznych, w zależności od celu, w którym ma być użyta. Dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów możemy wodę zmiękczyć, zmineralizować lub oczyścić.

czytaj więcej

   Ciasteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności